O autorze

Witaj Drogi Internauto!

Nazywam się Jan Bańkowski, jestem absolwentem Politechniki Białostockiej kierunku Zarządzanie i Marketing oraz autorem witryny. Oddaję w Twoje ręce na dzień dzisiejszy już ponad 15-letnie doświadczenie w zakresie pracy z MS EXCEL. Co to dla Ciebie oznacza? Koniec nudnej i męczącej pracy z liczbami, tabelami i uporczywymi zestawieniami, zazwyczaj robionymi pod gigantyczną presją czasu i w obawie, aby niczego nie przeoczyć. Teraz to wszystko może się zmienić

Mam dla Ciebie proste rozwiązanie:

...powierzenie tych zadań mojej osobie. Odkąd pamiętam zawsze fascynowały mnie liczby. Wiele osób twierdzi, że liczby to tylko suche dane - osobiście z tym się nie zgadzam, ponieważ jest to ogromne źródło informacji.

Moje zainteresowanie światem liczb dało upust, gdy po raz pierwszy zetknąłem się z aplikacją Excel. Wówczas nieśmiałe przygody z programem polegały głównie na szperaniu w różnych jego zakamarkach. Pamiętam uśmiech ekspedientki w księgarni, która pakowała mi do torby pierwsze moje publikacje o tematyce Excela. Z roku na rok poznawałem tajniki aplikacji coraz bardziej. Z czasem ma fascynacja przerodziła się w pasję, która trwa do dziś i wraz z upływem czasu staje się coraz silniejsza.

Jednak mam to szczęście, że pracując w różnych firmach i na różnych stanowiskach - zawsze mogłem mieć najlepszego i niezastąpionego asystenta w pracy - arkusz kalkulacyjny. Człowiek jest najbardziej efektywny jeśli robi to co lubi, to co przynosi mu radość i z czego czerpie największą satysfakcję. Tak jest w moim przypadku... i niech trwa jak najdłużej.